Kontakt

Chcesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, czy też potrzebujesz pomocy? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół chętnie udzieli Ci wsparcia i odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości. Nie czekaj, napisz do nas już dziś!

Kontakt

asekuracjanadachu.pl

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Bono”
(PW Bono)

75-563 Koszalin 
ul. Karłowicza 15

Nip. 669-164-47-07

v

Porozmawiajmy

biuro@asekuracjanadachu.pl
Grzegorz Brzęk 
tel.+48 502 095 919
tel. +48 690 813 964

Zadzwoń: (+48) 502 095 919

Nie możemy się doczekać, aby urzeczywistnić Twoje pomysły

Formularz

Bez dodatkowych kosztów

Bez dodatkowych kosztów możesz wybrać kolor, który odpowiada Twoim preferencjom z naszej bogatej palety kolorów. Nasze produkty są nie tylko ekologiczne, wytrzymałe, ale również lekkie, co zapewnia łatwe i bezpieczne warunki pracy na dachu. Dodatkowo, nasze produkty są zaprojektowane z myślą o ergonomii, co gwarantuje jeszcze większy komfort pracy.

Standard EN516 klasy 2

Zamontowanie CWL Safety System zapewnia ciągłe zakotwienie sprzętu zabezpieczającego na dachu. System został zatwierdzony do użytku dla dwóch osób jednocześnie i spełnia ochrony przed upadkiem z wysokości EN516 klasy 2.

Zabezpieczenia dachowe warto zaplanować

Planowanie budowy/przebudowy/rozbudowy domu wymaga uwzględnienia przepisów i zaleceń, uzyskania pozwolenia na budowę i ustalenia odpowiedzialności. Zabezpieczenia dachowe warto zaplanować już na etapie projektowania.

Skontaktuj się z nami, a opracujemy rozwiązanie zgodne z aktualnymi przepisami.